Schaken voor jong en oud in regio Venlo-Blerick!

Blerick Pawns: Arena 18

pion_sm.png

De voordelen van corona is dat we weer een online toernooi kunnen spelen en afgelopen vrijdag speelde we met maar liefst 17 spelers het 18e arena toernooi. Al onze jeugdspelers spelen in hetzelfde toernooi. Of je nu met opstapje 1 bezig bent of met stap 3. Het gaat tenslotte om de gezelligheid.

Het voordeel van een arena toernooi is dat je (bijna) direct een tegenstander krijgt als je partij is afgelopen. Het nadeel is dat je misschien de ene naar de andere sterkere tegenstander krijgt, maar zoals ik al zo vaak zeg: 
de toernooien zijn er niet om te winnen, maar om te leren

Natuurlijk is winnen mooi meegenomen. Deze keer was Tim de winnaar gevolgd door een gedeelde tweede plaats voor Lucy en Jackson en derde was Coen. 

Omdat dit toernooi online wordt gespeeld kunnen wij als trainers alle partijen bekijken en zo onze jeugdspelers helpen met hun ontwikkeling. Sommige jeugdspelers spelen veel online en maken hun puzzels op chess.com en daar zie je nu al de resultaten van. Ga zo door!

VAQS9347.JPG


Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Reageer op dit artikel

Naam
Bericht
(max. 1000 tekens)
Captcha
Neem bovenstaande anti-spam code over in het veld 'code'.
Code