Schaken voor jong en oud in regio Venlo-Blerick!

Verenigingsgegevens

De Blerickse Schaakvereniging opgericht op 18 april 1983.

Speellocatie:
Intern
Extern
Jeugd
't Raodhoes
Antoniusplein 2
5921 GV Blerick
077-3821004
Senioren spelen op maandag vanaf 20.00 uur
Jeugd spelen op vrijdag van 18.00-20.00 uur
Voorzitter
Dirk Bergmans (06-45650541)
voorzitter@blericksesv.nl
Secretaris (interim) Dirk Bergmans (06-45650541)
secretaris@blericksesv.nl
Penningmeester Sander Arts (06-28888252)
penningmeester@blericksesv.nl
Wedstrijdleider Dirk Bergmans (06-45650541)
wedstrijdleider@blericksesv.nl
Jeugdleider Simon Plukkel (06-25653227)
simon@plukkel.nl
Teamleider
externe competitie
Dirk Bergmans (06-45650541)
voorzitter@blericksesv.nl
Teamleider
Team 1 KNSB
Dirk Bergmans (06-45650541)
info@bergmansconsulting.nl
Teamleider
Team 2 KNSB
Roland van Vliembergen (06-44104079)
rvvliembergen@gmail.com
Teamleider
Team 3 KNSB
Simon Plukkel (06-25653227)
simon@plukkel.nl
Teamleider
Team 1 LiSB
Jacques Billekens (06-43662960)
jacquesbillekens@hotmail.nl
Teamleider
Team 2 LiSB
Axel Plate (06-19502971)
axelplatebsv@hotmail.com